Bezpapírová kancelář s Evernote

Přednáška je zaměřena na představení služby Evernote, jako Vaší vlastní digitální Wiki, která je Vám vždy a všude k dispozici. Moderní technologie posunují naši dobu ke stále většímu shromažďování, revidování a třídění informací, bezpapírová kancelář je jednou z cest, jak mít nad tímto přívalem informací kontrolu, díky jejich jednoduché evidenci, archivaci a snadné a okamžité přístupnosti.

Na přednášce si představíme základní možnosti služby Evernote, její praktické využití a ukázky z pozice školitele a jeho aplikace bezpapírové kanceláře. Dále se zaměříme na integraci a spolupráci Evernote s dalšími službami a pracovními postupy, se kterými denně přicházíte do styku. Ukázky Vám umožní zamyslet se nad tím, jak redukovat počet papírů a automatizovat některé postupy tak, abyste měli více času na opravdovou práci a méně času museli věnovat zaznamenávání, třídění, archivaci a následnému hledání.

Naučím Vás:
1) Omezit množství papírů, se kterými musíte pracovat.
2) Vytvořit spolehlivou a flexibilní kartotéku pro Vaše denní činnosti.
3) Automatizovat některé oblasti vašeho workflow.
4) Šetřit čas strávený zaznamenáváním, tříděním, archivováním a dohledáváním informací.
5) Pohybovat se v digitálním světě a využívat jeho možnosti naplno.

Přednášející

Jakub Hořický

Jakub Hořický

Jakub působí v oblasti osobního rozvoje. Od roku 2010 jako redaktor webu Mítvšehotovo.cz, kde se zabývá problematikou GTD (Getting Things Done) a využívání moderních technologií a software k vyšší produktivitě. Dále se věnuje osobním školením, workshopům, consultingu a koučinku v oblasti osobní produktivity a zdravého životního stylu. Od roku 2012 působí také v Projektovém a inovačním centru VŠTE, kde s kolegy spravují podnikatelský inkubátor pro studenty a absolventy Vysoké školy technické a ekonomické v Českých Budějovicích. Od roku 2014 je spolumajitelem a jednatelem společnosti Work&Study, která na základě zkušeností z předchozích firem a projektů pomáhá řešit potřeby a problémy svých klientů v oblasti lidských zdrojů. Zaměřuje se zejména na absolventy, ale také malé a střední firmy. Chce se stát zejména pro mladé uchazeče těmi, kteří jim nabídnou větší šanci při vstupu na pracovní trh. Pro firmy chce být spolehlivým partnerem při doplňování či rozšiřování jejich týmu.