Manipulace v komunikacích a obchodě - chcete se jí naučit bránit nebo ji aktivně využívat?

Přednáška Vám umožní najít odpovědi na otázky:
1. Je manipulace etická?
2. Jaká přirozená nastavení mozku (vědomí a podvědomí) využívají matipulativní techniky pro ovlivňování druhých?
3. Jak rozpoznávat nejčastější typy manipulace?
4. Které z manipulativních technik lze používat při obchodních jednáních?

Pokud jste obchodník, majitel firmy, vedoucí pracovník nebo člověk, který chce mít možnost se svobodně rozhodovat či efektivně ovlivňovat ostatní, je přednáška určena právě Vám. Umožním Vám vidět nové, dosud mnohdy skryté souvislosti, které ovládají naše chování a chování ostatních bez našeho vědomí. Opravdu máte odvahu vystoupit ze svého "matrixu"?

Přednášející

Leoš Kubíček

Leoš Kubíček

Leoš Kubíček je zakladatelem a jednatelem společnosti BCF s.r.o., ve které se spolu s týmem baví tím, že zvyšuje výkonnost druhých firem jedinečnou EVOluční či RADikální cestou za využívání přirozených principů sociálních systémů, že pomáhá jednotlivcům či týmům dosahovat transformačních trvalých změn za pomoci transformačního a systemického koučování, že přednáší na několika vysokých školách a nebo že je vyhledávaným lektorem výcviků koučů, vyjednávání, vedení lidí a firem... I díky využívání manipulativních technik dosahujeme ve vybraných projektech navýšení obratu našich klientů nad 20% za 3 měsíce!

Své zkušenosti jsem získal během 19 leté praxe v českém i mezinárodním byznysu. Prošel jsem si celou obchodní strukturou od obchodního zástupce až po obchodního ředitele českých i nadnárodních společností a stal se majitelem a ředitelem vlastní společnosti.

Absolvované výcviky:

Systemické individuální a skupinové koučování
Leadership, networking
Ericksonská hypnóza
Trenér lektorů
Vyjednávání, prezentace, strategie